Genta: Meshkujt frikohen nga un

Shko posht

Super Genta: Meshkujt frikohen nga un

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 03, 2011 5:16 pmKngtarja seksi dhe mjaft atraktive Genta Ismajli ka thn se i do fmijt. Ajo gjat nj bisede pr mediat n Shqipri ka treguar se meshkujt fiksohen nga ajo pr shkak t fams s sajt dhe mendojn se ajo sht mendje madhe.
Genta duke folur pr princin e ndrrave ka thn se e do nj mashkull n kraht e saj i cili e kupton.

Meshkujt friksohen prej meje pr shkak t fams e po ashtu edhe femrat nuk bhen kollaj shoqe me mua. Por nse do ta gjeja nj mashkull q me kupton do t bja fmij menjher m t, tha thn Genta e cila sjell do her risi n skenn muzikore shqipfalse.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta: Meshkujt frikohen nga un

Mesazh nga GentleMan prej Sun Jul 03, 2011 7:35 pm

skan faj moj se mi shti ndor ti ani qysh din karate mos vet :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi