Stupcat sonte hapin lokalin

Shko posht

Super Stupcat sonte hapin lokalin

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 7:07 amGrupi m i njohur i humoristve n Kosov, Stupcat, do t hapin sonte lokalin e tyre t emruar P1 Club ish-klubi i artistve n Prishtin.

Lajmi sht konfirmuar dhe nga njri prej aktorve t grupit, Vedat Bajrami.

Sonte sht hapja dhe kemi ftuar njerz t ndryshm nga show bizi dhe figura t njohura nga sektor t ndryshm, citon Qendra.Info,

Vedat Bajramin. Moto e ksaj mbrmje do te jete O Zhivko o pis, a e din sa shpine e ke kall. T pranishmit do ti argtoj Aragona Bend dhe vet grupi Stupcat.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi