Fansat nuk e pėlqejnė klipin e kėngės sė Tunės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fansat nuk e pėlqejnė klipin e kėngės sė Tunės

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 7:09 amKa kaluar gati njė javė qė kur ėshtė lansuar videoklipi i kėngės mė tė fundit tė Tuna Sejdiut, qė flet edhe mbi ndarjen e saj nga bashkėshorti, por ky videoklip nuk ėshtė pritur shumė mirė nga fansat dhe publiku shqiptar. Klipi ėshtė realizuar nga produksioni Entermedia dhe shumė qartė pėrshkruan gati ēdo element tė kėngės qė nga fillimi e deri nė fund. Tuna shfaqet me njė ndryshim look-u dhe shumė sensuale, por disi e trishtuar, ndoshta nga fakti se klipin e ka xhiruar nė ditėt shumė tė vėshtira dhe nė momentet qė ėshtė dashur tė vendosė pėr fatin e lidhjes sė saj. Mė t’u hedhur nė youtube klipi nuk ka marrė shumė klikime (rreth 10 mijė), por ka marrė dhe shumė mospėlqime (dislike), raporton Panorama plus. Po t’i hedhėsh njė sy linkut mė shumė sheh dislike se sa like gjė qė ėshtė bėrė gati si sėmundje ndoshta tek tė gjithė videoprojektet e reja pėr kėngėtarėt shqiptarė. Madje tė njėjtin klip e kanė vėrshuar edhe shumė komente tė cilat bėhen kundėr kėngėtares por vetėm pėr klipin pasi kėnga kishte marrė pėlqimin qė nga promovimi i parė qė bėri kėngėtarja. Mos ndoshta kjo bėhet si ofensivė kundėr kėngėtares pėr t’iu hakmarrė nė ndonjė mėnyrė? Kjo akoma nuk dihet, por mjafton qė ajo nuk ndalet, vazhdon punėn e saj mė njė intensitet shumė mė tė madh, duke hedhur nė qarkullim edhe foto tė reja nė tė cilat shfaqet shumė elegante dhe seksi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi