Orinda bashkjeton me Turin?!

Shko posht

Super Orinda bashkjeton me Turin?!

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 8:29 amDrejtori i prgjithshm i Juventusit Bepe Marota sht nisur pr n Madrid, ku t hnn e t martn do t zhvilloj takimin vendimtar me drejtuesit e Atletikos pr Serxhio Agueron.
Dita vendimtare pritet t jet e marta, pasi Marota krkon t mposht konkurrencn e elsit dhe t Realit, q e krkojn me ngulm argjentinasin. Pr momentin, problemi i vetm mes Juventusit dhe Atletikos s Madridit jan 5 milion euro.
Bardhezinjt ofrojn 35 milion, ndrsa klubi spanjoll krkon 40. Avantazhi i klubit torinez qndron n faktin se gjat gjith ksaj periudhe ka mbajtur kontakte t vazhdueshme me sulmuesin dhe agjentin e tij.
N rast se nuk arrihet marrveshja me Atletikon e Madridit, alternativa e Agueros sht Xhuzepe Rosi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi