Lori: Kurrė nuk do tė mė shihni nė foto me bikini

Shko poshtė

Super Lori: Kurrė nuk do tė mė shihni nė foto me bikini

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 12:28 pmLori, e cila kėto ditė ka realizuar kėngėn e saj “Kthehu sonte” nė bashkėpunim me kėngėtarin Blero, ėshtė zotuar se publiku kurrė nuk do tė mund ta shohė atė nė foto me bikini.
Kėngėtarja nga Shqipėria aktualisht ėshtė duke u pėrgatitur pėr albumin e saj mė tė ri dhe kėtė verė nuk do tė ketė kohė pėr pushim, edhe pse do tė dėshironte tė kalojė ndonjė ditė nė Durrės.

Por, edhe nėse kalon ndonjė ditė nė plazh, Lori ėshtė zotuar se ka shans kurrė qė mediat tė kenė njė foto tė saj me bikini, siē ndodh me personazhet e tjerė.

Gjatė njė prononcimi pėr “Kosova Sot” ajo ka treguar se ndihet shumė mirė nė Prishtinė prandaj edhe jeton kėtu. Lori ka treguar edhe se ende ėshtė beqare dhe se nuk e lodh shumė trurin duke menduar pėr dasmėn e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Lori: Kurrė nuk do tė mė shihni nė foto me bikini

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 12:29 pm

Valla si ki gja mangi bikinet se boll po deshesh :) huahuahua

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi