Njė mollė para buke, ndihmon nė dobėsim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Njė mollė para buke, ndihmon nė dobėsim

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 12:36 pm
Nė studimin e bėrė mbi studentėt e njė universiteti tė cilėt nuk mbanin asnjė dietė, gjatė pesė javėve, 15 minuta para buke iu dha nga njė mollė e qėruar dhe komposto molle. Shkencėtarėt vėrtetuan se njė mollė e ngrėnė para buke tė jep ndjesinė e ngopjes dhe tė ndihmon pėr t’u dobėsuar.

Nė studimin e bėrė mbi studentėt e njė universiteti tė cilėt nuk mbanin asnjė dietė, gjatė pesė javėve, 15 minuta para buke iu dha nga njė mollė e qėruar dhe komposto molle.

Personat qė kishin ngrėnė vetėm mollė, hėngrėn mė pak ushqim se ata qė kishin pirė vetėm lėngun e mollės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi