Francezi krcen nga bazilika n Paris (video)

Shko posht

Super Francezi krcen nga bazilika n Paris (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 5:56 pm
Aventurieri francez, Taig Khris (35), ka krcyer nga Bazilika parisiene e Zemrs s Shenjt dhe kshtu vendosi rekord botror.

Kampioni botror i trefisht ka krcyer me roller nga 29 metra lartsi, ndrsa rekordin e mparshm e mbante amerikani Danny Way me 24 metra.

I varuri nga adrenalina mahniti masn e grumbulluar, transmetojn agjencit.

N maj t vitit t kaluar, Khris theu rekordin botror me krcimin nga kati i par i Kulls Eiffel.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NtW-2igxvEw

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi