Dell prezanton laptopin XPS 17 n 3D

Shko posht

Super Dell prezanton laptopin XPS 17 n 3D

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 04, 2011 9:16 pm


Dell ka prezantuar modelin e ri t laptopit XPS 17, i cili kt rradh vjen n teknologjin 3D.
Bhet fjal pr nj laptop me nj ekran 17-inch, me nj procesor 2.66 GHz Intel-Core i5, nj kart grafike NVIDIA GeForce GT 435M 1GB, dy bokse t integruar, nj kamer t integruar 2 megapiksel, WiFi dhe Bluetooth.

Laptopi i Dell n 3D, i cili ndodhet aktualisht n treg, kushton 1.300 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi