Selena Gomez shmang internetin

Shko posht

Super Selena Gomez shmang internetin

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 6:29 amKngtarja dhe aktorja, Selena Gomez, ka hequr dor nga prdorimi internetit, pasi q ajo sht krcnuar nga fanse t shumta xheloze t Justin Bieber.
Gjat ktij viti, dy t rinjt e bn publike lidhjen e tyre, mirpo njoftimi pr kt romanc u shoqrua me ofendime dhe krcnime t shumta n internet ndaj Selenas.

Gomez ka pranuar se ajo po mundohet t injoroj negativitetin q e rrethon romancn e saj me krijuesin e hitit Baby, prandaj ka vendosur q t distancohet nga rrjetet sociale, portalet, uebfaqet e thashethemeve dhe revistat.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi