Dueti “sekret” i Norės me MC Kreshėn?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dueti “sekret” i Norės me MC Kreshėn?

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 6:30 am
Kėngėtarja kosovare, Nora Istrefi, ka paralajmėruar se sė shpejti do ta lansojė njė kėngė tė re, qė do tė jetė sipas saj njė bashkėpunim hit, emrin e partnerit tė tė cilit duet ajo nuk ka dashur ta zbulojė, megjithėse Telegrafi tashmė e din kush ėshtė ai. Lajmin e bėri tė ditur vet kėngėtarja me anė tė profilit tė saj nė Twitter, ku pos kėngės, ajo zbuloi se ka bėrė njė tatuazh tė ri, fotot e tė cilit nuk i postoi. Nora tha se emri do tė mbetet i fshehtė, por Telegrafi ka mėsuar se MC Kresha do ta shoqėrojė seksi kėngėtaren kosovare nė kėngėn e re e cila do punohet nga Zzap dhe Chris.

“Sė shpejti hit i ri! Bėhuni gati sepse kėtė herė po vij furishėm. Ėshtė duet, mirėpo sekret. Ju dua, Nora”, shkroi nė Twitter bukursohja.

Sė fundmi Nora kishte lansuar kėngėn “E Di” nė bashkėpunim me Ermal Fejzullahun tani ėshtė shndėrruar nė njė hit._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi