Beyonce pozon pėr fushatėn e albumit tė ri “4”

Shko poshtė

Super Beyonce pozon pėr fushatėn e albumit tė ri “4”

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 7:06 amBeyonce duket nė formėn e saj mė tė mirė teksa pozon pėr kopertinėn dhe fushatėn lanccuese tė albumit tė saj tė ri. Kėngėtarja e shfaqur me flokėt e fryra ėshtė duke pėrgatitur lanccimin e albumit tė titulluar “4”. Javėn e kaluar Beyonce ishte nė qendėr tė vėmendjes pas performancės sė saj nė skenė nė Glastonbury. Duke ju drejtuar turmės sė pranishme ajo tha se “dua qė ta dini se jeni dėshmitarė tė ėndrrės sime. Gjithmonė kam dashur tė jem njė rock-star dhe sonte jemi tė gjithė rock-stars. Kam bėrė shumė gjėra nė jetėn time por asnjėherė nuk kam performuar pėrpara 175000 njerėzve. Ėshtė e pabesueshme”, u shpreh Beyonce.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi