Pamela Anderson joshse n moshn 44 vjeare

Shko posht

Super Pamela Anderson joshse n moshn 44 vjeare

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 7:07 am
Ngjan krejt e pabesueshme q Pamela Anderson t ngjaj n kt form n moshn 44 vjeare. Ish-ylli i Bayatch ka pozuar n t brendshme n pozicione shum provokuese duke ringjallur interesin e medias dhe publikut. Nn e dy fmijve, Pamela duket se nuk ka t ndalur n performancat e saj pavarsisht se mosha kalon. Shum prej fansave t saj do t ishin dakord n konstatimin se Pamela mbetet njsoj n form t shklqyer.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi