Bikini joshse dhe poza t nxehta t Irina Shayk

Shko posht

Super Bikini joshse dhe poza t nxehta t Irina Shayk

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 7:10 amManekinia ruse dhe femra e futbollistit t njohur Cristiano Ronaldo, ka treguar trendet e nxehta pr plazh n fushatn e re pr brendin Bruno Banani.
Si t reklamohet koleksioni m i ri i kostumeve t larjes? Bikinit vendosni n trupin e modeleve kulmore dhe t superpopullarizuara, dhe pastaj xhironi ato n poza seksi.

Kshtu ka vepruar Bruno Banani duke e angazhuar bukuroshen Irinu Shayk.
Irina ka pozuar me disa bikini nga koleksioni i ri duke treguar se cilat do t barten, ndrsa me linjat e saja trupore ka treguar edhe si duhet t barten ato, ashtu q ta bjn femrn m t dshiruarn n plazh.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi