Gruaja me mjekėr ėndėrron tė gjejė dashurinė

Shko poshtė

Super Gruaja me mjekėr ėndėrron tė gjejė dashurinė

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 9:37 amNė shoun televiziv “Vėshtirė tė dashurohesh” Mariam kėrkon dashurinė e vėrtetė sė bashku me 13 garues tjerė. Pėr shkak tė problemit tė rritjes sė qimeve asaj i rritet mjekra pėr tė cilėn thotė se nuk dėshiron ta rruaj.
Mariam 47 vjeēare nga Gjermania dėshiron ta mbajė mjekrėn dhe nuk do ta heqė pėr asnjė burrė nė botė. Jeton nė njė autobus tė vjetėr VW, mbledhė kukullat e vogla tė cilat mund tė futen nė gishta dhe sendet tjera pėr kujdesin e flokėve dhe mjekrės.

Edhe kandidatėt tjerė qė marrin pjesė nė kėtė shou televiziv nuk janė mė pak tė veēantė se Miriam. Sarah 27 vjeēare, mbledhė kukulla Barbie, thotė se i ka 160 tė tilla. Ky emision ėshtė i njėjtė sikur ai “Dashuria nė fshat”, ndėrsa Mariam dhe kandidatėt tjerė tash presin letra dashurie dhe porosi nga partnerėt e mundshėm, shkruan Bild.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi