Adelina Berisha hap televizion t sajin

Shko posht

Super Adelina Berisha hap televizion t sajin

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 4:06 pmAdelina Berisha prve puns s saj n muzik ka filluar edhe nj angazhim tjetr. Me prkrahjen e familjes s saj kngtarja ka hapur nj televizion.
Televizioni 3tv ka filluar provat teknike n rrjetin kabllor Kujtesa dhe s shpejti pritet t filloj t funksionoj normalisht.

Adelina ka pohuar pr Telegrafi se kt televizion e ka hapur s bashku me familjen e saj.

Kngtarja seksi kto dit sht duke punuar edhe rreth klipit t saj t ri q s shpejti pritet t publikohet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi