Albani&Miriami: Martesa nuk do t ndryshonte asgj

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Albani&Miriami: Martesa nuk do t ndryshonte asgj

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 4:07 pm

Prve dy jan kngtar t suksesshm, ata jan edhe nj ift shum i lumtur pr tashm nj koh t gjat. Miriam Cani dhe Alban Seknderaj gjat nj interviste pr mediat shqiptare, kan rrfyer se martesa nuk do t ndryshonte asgj.
[Martesn] E kemi menduar por jo si nj alternativ t momentit. Por as edhe n nj t ardhme t afrt jo. Jemi shum mir kshtu dhe nuk ka ndonj gj q na dallon me ata q jan t martuar. Nuk sht se po t ishim t martuar do t ndryshonte ndonj gj midis nesh. Por ka koh. Pr momentin ndihemi mir kshtu, ka pohuar ifti.

Albani dhe Miriam, t cilt nj koh t gjat jetojn n Gjermani, jan aktiv me muzikn e tyre edhe n Shqipri e Kosov. Albani ka treguar se sht duke u prgatitur pr albumin e tij m t ri, ndrsa Miriami s shpejti do t drejtoj nj emisioni n Gjermani.

Un po merrem me prgatitjen e nj albumi t ri muzikor, q do t jet albumi i tret imi dhe jam i bindur shum m i mir se t part. Do t ket 15 kng gjithsej. Ky do t jet jo vetm impenjimi por edhe sfida ime e radhs, q do t m krkoj shum prkushtim dhe mund, ka thn Albani.

Un do t marr pjes si prezantuese n disa Gala q organizohen n Gjermani ku dhe do t kndoj. Prve ksaj kam disa projekte televizive q shpresoj ti realizoj se shpejti pr televizionin gjerman, ka prfunduar Miriam Cani.

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008