Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Shko posht

Super Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 10:38 amEdhe pse t bukura n veshje verore, manekinet ruse u rrahn n pistn e mods n nj qendr tregtare. Ceremonia n qytetin Voronezh, n t ciln duhej t paraqiteshin kreacionet e reja, q mund t bliheshin n qendrn tregtare, u ndrpre befas, kur nj nga vajzat goditi me brryl kolegen, dhe kjo vendosi ti revanshohet.

M pas u prfshin edhe manekinet e tjera, qetsuar gjakrat dhe shou vazhdoi sikur t mos ndodhte asgj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 06, 2011 4:20 pm

Ja pasen pas inati njera tjetres ahahaha
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi