Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė

Shko poshtė

Super Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 2:08 pmJam e hapur pėr dashurinė. Por, meshkujt duhet ta fitojnė atė, sepse nė minutėn qė e marrin kėrkojnė diēka tjetėr. Kėshtu ėshtė shprehur sėfundi kėngėtarja e njohur Rihanna. Ajo shtoi se lodhet shpejt dhe se nėse dikush e bėn tė qeshė kjo ėshtė gjėja mė e mirė. Tek mashkulli i saj i ardhshėm ajo sheh si vlerė themelore ndoshta inteligjencėn ose thjesht gjėrat spontane. Gjithėsesi Rihanna thotė se ėshtė shumė e vėshtirė tė gjesh njė mashkull i cili tė mos e ketė problem axhendėn e zėnė tė sajėn dhe pėrkushtimin pėr muzikėn. Njė arsye thotė ajo qė e bėn ti pėrkushtohet totalisht tanimė vetėm muzikės.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi