Tri gjrat e prbashkta t Dafines & Aferdites

Shko posht

Super Tri gjrat e prbashkta t Dafines & Aferdites

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 2:11 pmDy vajza t bukura dhe nj foto e bukur. Po cilat jan t prbashktat e Dafina Zeqirit dhe Afrdita Dreshajt? E nisim me t parn, t dyja kndojn, megjithse njra sht m profesioniste. E dyta sht se jan rritur e kan jetuar jasht. Ndrsa e treta t dyja kan rregulluar hundn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi