Blerina Kllokoqi-Rugova prezanton dizajnt n Kroaci

Shko posht

Super Blerina Kllokoqi-Rugova prezanton dizajnt n Kroaci

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 2:13 pmDizajnarja e njohur dhe shum e suksesshme nga Kosova Blerina Kllokoqi-Rugova ka marr nj ftes speciale nga Kroacia Special guest 2011 n Design Silk collection Haute Couture. Blerina thot se, Un ndihem shum e knaqur pr nj ofert t till, ndihem e nderuar q do marr pjes ku do t i prezantoj 32 veshje q i kam dizajnuar normalisht un. Ajo ve ka udhtuar pr n Kroaci, ku me datn 9 korrik do t jet e pranishme si mysafire speciale n at revyne. Znj. Rugova atje do ta prezantoj punn e vet si dizajnere dhe nder tjerash do t prezantoj hiq m pak se 32 veshje q i ka dizajnuar vet Blerina dhe shpreson se do t ndahet e knaqur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi