Kim Kardashian punėson 2 trajnerė personalė

Shko poshtė

Super Kim Kardashian punėson 2 trajnerė personalė

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 10:00 amKim Kardashian nuk do t′i lėrė asgjė rastėsisė nė pėrpjekjen e saj pėr tė rėnė nga pesha. Ajo po punon jo me njė por me dy trajnerė personalė.

Kim Kardashian ka punėsuar trajnerin e Jennifer Lopez, Gunnar Peterson, dhe Tracy Anderson, e cila ėshtė e famshme pėr punėn e saj me Madonnėn dhe Gwyneth Paltrow, pėr ta kthyer nė formė.

30-vjeēarja, e cila peshon 57 kilogram, ka nė plan tė humbasė 7 kilogram pėrpara se tė shkojė nė altar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi