Ingrid Gjoni preferon pushimet n Dhrmi

Shko posht

Super Ingrid Gjoni preferon pushimet n Dhrmi

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:42 pmIngrid Gjoni plqen ti kaloj pushimet verore n bregdetin e Shqipris dhe veanrisht n at t Dhrmiut.
Kngtarja nga Shqipria sht shprehur se e plqen shum bregdetin e jugut t Shqipris dhe se nuk do ta ndrronte pr asgj tjetr, raporton Kosova Sot.

Ingridi s fundmi ka realizuar kngn e saj My heart is cryin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi