Eliza Hoxha s shpejti me album t ri

Shko posht

Super Eliza Hoxha s shpejti me album t ri

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:43 pmEliza Hoxha sht duke u prgatitur pr albumin e saj m t ri, i cili pritet t lansohet gjat ktij viti.
Kngtarja ka treguar pr Zri se albumi do t prmbaj 12 apo 14 kng dhe secila nga to thur tematik m vete. Ajo po ashtu do t lansoj edhe nj videoklip, i cili pritet ti paraprij albumit.

Prve ksaj Eliza kto dit sht shprblyer n Nett e klipit shqiptarq ishte mbajtur n Tiran. Kngtarja ka fituar mimin e mediave pr videoklipin e kngs Dshprimi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi