Konfirmohet bashkėpunimi i Skillz dhe Tingulli Trent

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Konfirmohet bashkėpunimi i Skillz dhe Tingulli Trent

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:45 pmDisa ditė me herėt Telegrafi kishte mėsuar pėr bashkėpunimin e hip-hop grupit Skillz dhe Tingulli Trent, dhe po kėtė lajm e ka konfirmuar edhe anėtari i grupit Skillz, Visar Shala.
Visari pėr Telegrafin ka thėnė se kėnga e tyre nė bashkėpunim me Tingulli Trent sė shpejti do tė realizohet edhe me videoklip.

“Po shumė e vėrtetė, bashkėpunimi i kėngės ka ndodhur dhe pritet tė pėrfundojė,e sigurisht qė do ta publikojmė edhe me videoklip“,ka thėnė Visari.

Skillz-at pėrveē kėtij bashkėpunimi me Tingulli Trent do tė vijnė edhe me bashkėpunime tjera, por qė njėherė Visari ka bėrė tė ditur vetėm atė me Tingulli Trent.

Kėto ditė Visari ka pohuar se janė shumė tė zėnė me koncerte dhe gjithashtu duke u pėrgatitur pėr kėngė tė reja qė do t’i lansojnė sė shpejti.

“Jemi duke mbajtur koncerte duke udhėtuar ēdo ditė nga njė vend nė njė vend tjetėr pa u kthyer me dite tė tėra nė shtėpi, dhe kėshtu do tė ndodh gjatė terė muajit. Nė kėtė stinė vere do tė ketė kėngė tė reja dhe priten shumė shpejt tė dalin”, pėrfundoi Visar Shala, duke shtuar qė albumi i tyre do tė publikohet sivjet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi