Cristiano Ronaldo mbetet n sulm

Shko posht

Super Cristiano Ronaldo mbetet n sulm

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:48 pmCristiano Ronaldo vazhdon t mbetet n vijn e sulmit. N fakt kt her nuk bhet fjal pr fushn e gjelbr dhe n drejtim t ports s skuadrs mike por futbollisti ka qen n det t hapur. Ronaldo sbashku me t dashurn e tij sht par duke luajtur n uj teksa po kalon disa dit pushimi. Irina Shayk sbashku me Cristianon jan sbashku prej nj viti dhe tanim po shijojn pushimet verore duke qen larg angazhimeve t prditshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi