James Biber dėshiron rolin e Adem Jasharit

Shko poshtė

Super James Biber dėshiron rolin e Adem Jasharit

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:50 pmJames Biberi, aktori shqiptar i cili ėshtė duke korrur sukses nė kinematografinė amerikane, gjatė njė intervistė pėr Telegrafi ka shprehur dėshirėn pėr tė luajtur heroin legjendar tė Kosovės, Adem Jasharin.
“Me shumė zemėr do ta kisha luajtur filmin pėr luftėn e Kosovės dhe rolin e heroit legjendar Adem Jashari. Shiko, dhe trupi mė rrėqethet, kur e kujtoj historinė e Adem Jasharit. E paramendoj se si do ta luaja dhe besoj se do tė ishte film shumė i mirė dhe do mirėpritej, jo vetėm tek shqiptarėt, por nė gjithė botė”, ka thėnė ai.
James ėshtė duke pėrfaqėsuar denjėsisht shqiptarėt nė botė si njė aktor shumė i suksesshėm. Ai ka pasur fatin tė luaj krah aktorit me famė botėrore si Robert de Niro dhe tė luajė nė serialin e famshėm “Sex and the City. Pėr James aktrimi ėshtė ushqimi i tij shpirtėror.
“Aktrimi ėshtė pasion dhe ushqim imi shpirtėror. Jo vetėm me kėtė aktor, por kam luajtur edhe me shumė e shumė tė tjerė qė janė tė njohur nė tėrė botėn”, ka thėnė aktori ynė Jamer Biberi

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: James Biber dėshiron rolin e Adem Jasharit

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jul 07, 2011 8:46 pm

kush nuk do ta deshironte kete rol se....

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi