Dera e nj autobusi mbrthen kokn e nj kineze

Shko posht

Super Dera e nj autobusi mbrthen kokn e nj kineze

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:53 pmNj kineze kishte prjetuar nj udhtim me autobus t cilin asnjher nuk mund ta harroj, nga fakti se qafa e saj u mbrthye nga dera e autobusit.
Udhtarja fatkeqe udhtonte n qytetin Manshan n provincn Anhui, duke dshiruar q t dal nga autobusi n at moment vozitsi i padurueshm mbyll dern e autobusit.

N at moment u paraqit nj sken mjaft interesante, sepse gruaja ende nuk kishte zbritur nga autobusi, kurse qafa e saj ishte e zn nga dera.

Vozitsi pa dijeni t ksaj ngjarje, fillon t drejtohet pr n stacionin tjetr, deri sa kinezja fillon q t brtas nga dhimbja, dhe pr fat udhtart e tjer e vrejn q koka e saj gjendet e zn nga dera, dhe duke brtitur shoferit kan krkuar t hap dern.

Interesante sht q kinezja pasi q zbriti posht, nuk ishte ankuar aspak pr vozitsin q ia zuri qafn. Skena e kinezes u fotografua nga nj kalimtar deri sa autobusi ishte n lvizje.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi