Nusja mungon nė dasmė, ishte e dehur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Nusja mungon nė dasmė, ishte e dehur

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:54 pmSiobhan Watson gjithmonė kishte ėndėrruar se si do tė ishte dita e saj e martesės, por njė ditė para ditės sė madhe ajo ka shkatėrruar gjithēka me njė festė beqarie qė doli jashtė kontrollit.

24-vjeēarja nuk ėshtė paraqitur nė kishė, sepse kishte pirė aq shumė sa ėshtė zgjuar nė njė hotel vetėm rreth mesditės, nė njė kohė qė nė mėngjes duhej tė ishte nė altar.

“Ndihesha shumė keq kur u zgjova dhe kisha tė vjella. Kur pashė orėn ishte 13.30 dhe kuptova qė kisha humbur dasmėn”, shprehet vajza angleze, transmeton TCH.

“Familja ime kishte harxhuar rreth 15 mijė euro atė ditė dhe unė mungova. Nė pėrgjithėsi pi vetėm njė gotė shampanjė pėr Krishtlindje ose kur kam ditėlindjen, por nuk e di se ēfarė ndodhi atė ditė. Duhet tė kisha kontrolluar veten. Mė vjen keq qė lashė Aronin tė mė priste nė altar”, shton Siobhan.

Meqė ra fjala tek Aron, djali menjėherė ka pėrfunduar marrėdhėnien me atė qė duhej tė ishte nusja e tij.

“Unė jam ende e dashuruar me tė, por ai tashmė nuk mė flet mė. Ndihet i turpėruar dhe nuk arrin tė mė falė atė qė bėra”, pėrfundon Siobhan Watson.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi