Shtėpia mė e ngushtė nė botė

Shko poshtė

Super Shtėpia mė e ngushtė nė botė

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:55 pmShtėpia mė e ngushtė nė botė ka njė dhomė gjumi, njė kuzhinė, banjo dhe njė vend pushimi nė katėr kate. Dizajni i pėrshtatet ngushticės sė hollė ndėrmjet ndėrtesave, me njė gjerėsi 152 centimetra nė secilin kat.
Duke komentuar dizajnin e shtėpisė, arkitekti i saj Jakub Szezesny tha: “E pashė hapėsirėn dhe mendova se duhet plotėsuar. Do tė pėrdoret nga artistėt”.

Sipas gazetės Daily Mail, personi i parė qė do tė jetojė nė kėtė shtėpi tė ngushtė ėshtė shkrimtari izraelit Etgar Keret. Shkrimtari duhet t’i pėrdorė disa palė shkallė lėvizėse pėr tu ngjitur nėpėr kate pasi ndėrtesa ėshtė shumė e vogėl pėr tė vendosur shkallė tė pėrhershme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi