Beyonce, si siren

Shko posht

Super Beyonce, si siren

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 5:25 pmKngtarja 29 vjeare, Beyonce po knaqet duke kaluar kohn e lir n oqean dhe ka thn se ajo tani ndihet si nj person tjetr.

Gjithmon lumturohem kur jam n uj, ndihem sikurse nj siren, mendoj se jam siren, tha ajo pr mediet.

Oqeani ju bn t ndiheni m t vrtet t vegjl dhe t mendoni m shum pr jetn dhe domethnien e saj, citohet t ket thn Beyonce.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi