N Kin lindi mzi gjysm zebre gjysm gomar (Video)

Shko posht

Super N Kin lindi mzi gjysm zebre gjysm gomar (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jul 07, 2011 7:52 pm


N Xiamen Haicang t Kins lindi mzi - nj przierje e zebrs dhe gomarit. Ky mz i rrall ka kmb me lara, sht i gjat 90 centimetra dhe peshon 30 kilogram.
Rojet e kopshtit zoologjik thon se zebra dhe gomari jan iftuar n mnyr natyrale derisa po kullosnin s bashku n kopsht.

Lindja ishte e vshtir dhe u krkua ndihma e veterinerit pr t intervenuar, por mzi sht i shndetshm, ndrsa vizitort mund ta shohin duke vrapuar pas s ms.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi