Ahmadinejad kundr planit pr ndarje gjinore n universitet

Shko posht

Super Ahmadinejad kundr planit pr ndarje gjinore n universitet

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jul 07, 2011 9:20 pm


Presidenti iranian, Mahmoud Ahmadinejad, ka kritikuar nj plan t ri pr t ndar studentt n baz t gjinis n disa universitete. Ai ka thn se jan ndrmarr hapat q kto veprime t pamenura t pengohen menjher.
Ahmadinejad i ka drguar letr ministrit t Arsimit t lart dhe atij t Shndetsis, letr e cila sht publikuar n faqen e internetit t presidentit iranian.

Letra erdhi si reagim ndaj nj lvizjeje t drejtuesve radikal fetar, q ti japin fund sistemit t prbashkt t edukimit n disa universitete.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi