Dafina Zeqiri kthehet n Kosov

Shko posht

Super Dafina Zeqiri kthehet n Kosov

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 9:50 am
Pas gati nj muaji t qndrimit n Australi, kngtarja kosovare Dafina Zeqiri sht kthyer n Prishtin. Ajo menjher ka publikuar nj foto t re dhe ka paralajmruar se ndjehet mir q sht kthyer dhe se e pret shum pun.

Edhe n Australi ajo ia ka kushtuar nj pjes t madhe puns, duke u br gati pr albumin m t ri q pritet ta lansoj shum shpejt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi