Nora srish kopjon

Shko posht

Super Nora srish kopjon

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 2:50 pmNora Istrefi nuk mund t shmang t bj at q bjn idhujt e saj.
Kngtarja kosovare nj her ishte krahasuar me Rihannan, pastaj Beyonce e Jennifer Lopez, ndrsa tash srish kthehet te Rihanna.

Dit m par Nora ka realizuar nj tatuazh n kahun e saj dhe fotografin e postuar menjher n internet.

Figura e zgjedhur e Nors sht nj pistolet, e cila sht identike me at q ka Rihanna.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi