Adelina Tahiri: Nėse jo kėngėtare, atėherė stjuardesė

Shko poshtė

Super Adelina Tahiri: Nėse jo kėngėtare, atėherė stjuardesė

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 2:51 pmAdelina Tahiri thotė se nėse ajo nuk do tė ishe kėngėtare, do tė punonte si stjuardesė.
Bukuroshja 20-vjeēare tashmė ka bėrė emėr nė skenėn shqiptare si pėr shkak tė muzikės po ashtu edhe pėr shkak tė lidhjes me futbollistin e kombėtares shqiptare, Lorik Cana.

“Kam pasur njė ofertė pune si stjuardesė nė avion. Ėshtė njė punė qė e respektoj shumė, sidomos pėr rrezikun qė mbart. Sikur tė mos isha kaq e ngarkuar me muzikėn, do ta kisha marrė pėrsipėr kėtė punė qė mė ofroi njė kompani ajrore kosovare”, ka thėnė kėngėtarja.

Sė fundi u spekulua se ndarja mes saj dhe Lorik Canės ishte bėrė pėr shkak se ajo nuk ishte e virgjėr, siē kėrkonte ky i fundit./

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi