Pikturon me puthje (Video)

Shko posht

Super Pikturon me puthje (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 2:54 pm


Artistja Natalie Irish nga Houstoni punimet e saja artistike i pikturon me puthje, ndrsa deri m tash ka pikturuar disa portrete. Ajo vendos buzkuq e pastaj puth plhurn e pikturs.
Deri m tash ka pikturuar portretet e Marilyn Monroes dhe Jimy Hendrixit. Piktorja i tha gazets Daily Mail se ka filluar ta prdor kt teknik interesante pikturimi q n shkoll t mesme.

N nj moment fillova t eksperimentoj me pikturimin. E kuptova se Marylin Monroe sht zgjedhje e prkrkyer pr ta pikturuar me puthje, tha Natalie. Ajo tha se nj teknik e till pikturimi krkon shum mund dhe ajo ka harxhuar mijra buzkuq n vetm disa piktura. Natalie ka hapur edhe nj faqe interneti, ku prezanton pikutrat e saj, shkruan Dialy Mail.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi