Pitt prkrah martesat homoseksuale

Shko posht

Super Pitt prkrah martesat homoseksuale

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 6:17 pmBrad Pitt ka shprehur prkrahjen e tij pr vendimin e Bashkis s NewYorkut pr t legalizuar martesat e t njjts gjini.
Aktori hollywoodian, i cili sht duke rritur gjasht fmij me Angelina Jolie, sht i knaqur nga vendimi i fundit.
sht inkurajuese q New Yorku i sht bashkuar lvizjes pr t garantuar respektimin e t drejtave t njeriut. Asnj shtet nuk duhet t vendos kush t martohet dhe kush jo, tha Brad Pitt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi