Zjarri ndrpren koncertin e Rihannas (video)

Shko posht

Super Zjarri ndrpren koncertin e Rihannas (video)

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 12:17 pm
Rihanna u detyrua t ndrpres koncertin n Dallas, pasi q n sken shprtheu nj zjarr i vogl, dhe i gjith publiku u detyrua t evakuohet.

Kngtarja flokkuqe mbajti koncertin n Qendrn American Airlines, kur pr nj moment reflektort mbi sken pushuan s punuari. Prnjher shprtheu nj zjarr i vogl, i cili prfshiu skenn dhe koncerti u ndrpre. Fatmirsisht, zjarri u fik para ardhjes s zjarrfiksve, dhe askush nuk u lndua. Gjithashtu, edhe Rihanna u largua shpejt nga skena, transmetojn mediet amerikane.

Kngtarja n profilin e saj n Twitter u ka krkuar falje fansave.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi