iljeta ndryshon look, bhet e kuqe

Shko posht

Super iljeta ndryshon look, bhet e kuqe

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 12:21 pm
Kur iljeta u shfaq n Dancing with the stars me flok t kuqe, komplimentet q mori pr pamjen ishin t shumta. Ndr fansat e saj pr kt look ishte edhe Arian ani i cili nj jav m von kur iljeta u shfaq prsri me flok t zeza nuk ngurroi ta qortonte.

Duket se iljeta marr edhe shum qortime tjera, sepse s fundmi i sht rikthyer prsri flokve t kuq. Pr her t par, pas shfaqjes te Dancing with the stars ajo u shfaq prsri me flok t kuqe, gjat Netve t klipit shqiptar. iljeta duhet prgzuar pr durimin q ka treguar pr t mbajtur kt ngjyr floksh pr m shum se tre jav, sepse vazhdon ti ket akoma n t njjtn ngjyr, ose pr t qen m t sigurt deri pak dit m par ka qen me flok t kuqe. N fakt kngtarja e ka fare t thjesht t ndryshoj ngjyrn do jav, sepse mamaja e saj drejton nj sallon bukurie dhe mesa duket iljeta sht kavia e preferuar e s ms pr sa i takon eksperimenteve q bn me bojra t ndryshme floksh, transmeton Vipat.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi