Google ka planin social B?

Shko posht

Super Google ka planin social B?

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 12:29 pm
- Qysh kur vitin e kaluar Google bleu kompanin Slide, ka vazhduar t zhvilloj aplikacione sociale pr pronarin e ri, dhe n qetsi, prkundr zhurms rreth Google+, ka prezantuar aplikacionin Disco pr komunikim grupor, vegln PoolParty pr kmbim social t fotografive, dhe tani edhe web sajtin Prizes.org. Shrbimi m i fundit sht njfar lloj burse pr zgjidhje t problemeve n kmbim t parave prmes krijimit t garave apo konkurseve t ndryshme. Sajti sht n disponim pr t gith me account t Twitter ose Facebook, por tani pr tani shfrytzuesit e thjesht munden vetm ta vshtrojn.

Pr shkak q n kto sajte askund nuk theksohet Google branding, shum analist i kan shpallur kto sajte si plani B n rast se Google+ nuk ecn si duhet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi