Drenusha plazhi, vendi ideal pr t br dashuri

Shko posht

Super Drenusha plazhi, vendi ideal pr t br dashuri

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 1:00 pmDrenusha Latifi, e cila shquhet si nj person i hapur me mediet edhe sa i takon jets s saj sentimentale, sht shprehur s fundmi se meshkujt shpesh e cilsojn si cop e mir.
Fatkeqsisht, shumica e tyre presin vetm seks t mir dhe asgj tjetr. Por, kur hetoj se duan t m ojn n shtrat, un ngre velat dhe lundroj.
Mua nuk m pengon fakti se nj mashkull m konsideron si nj cop t mir, edhe pse kurr nuk do t krijoja nj lidhje me nj person t till, ka thn Drenusha, duke shtuar se megjithat i ka shum qejf aventurat.
E pyetur se cili sht, sipas saj, vendi ideal pr t br dashuri, kngtarja e Aspak sht shprehur: Edhe pse shum njerz thon se plazhi nuk sht edhe aq i rehatshm pr t br seks, pr mua nuk ka vend m t mir. Imagjinoni: shampanj, dark intime, deti dhe lindja e diellit, t ciln do ta shikoni bashk
Dhe shtrati i madh pr m tepr prbn nj kombinim t shklqyeshm. Nuk ekziston koh ideale pr seks, do moment sht i mir. Ish-Missi q nuk heziton t pozoj edhe e zhveshur, ka shfaqur kshtu krejt pa doreza preferencat e saj n lidhje me meshkujt dhe seksin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi