Sony Ericsson prezanton telefonin dyfunksionsh

Shko posht

Super Sony Ericsson prezanton telefonin dyfunksionsh

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 10, 2011 2:18 pm


Sony Ericsson ka prezantuar telefonin celular q sht njkohsisht edhe kasetofon.
Si celular, kjo pjisje ka nj ekran 3-inch me prekje, 64 MB/RAM, nj memorje t integruar 256 MB me mundsi rritje dhe 32 GB t tjer, prmes karts mikro SD, nj kamera t integruar n pjesn e pasme t celularit 3 megapiksel, port USB-je WiFi dhe Bluetooth.

Por ky model i Sony Ericsson ka edhe rolin e kasetofonit, q do t thot se luan kng dhe t ofron mundsin q ti kndosh ao njsoj si n karaoke. Pr momentin nuk ka asnj t dhn se sa do t jet mimi i ktij telefoni.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi