Tuna dhe Dafina n Baba Stars?

Shko posht

Super Tuna dhe Dafina n Baba Stars?

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 2:54 pmMediat kosovare, t shkruara dhe elektronike besojn se dy kngtaret super seksi, Tuna dhe Dafina Zeqiri, do t bhen pjes e labelit t ri-ideuar t Getit, Baba Stars.
Mendohet se Tuna dhe Dafina Zeqiri do t jen pjesa e bukur e Baba Stars n t ardhmen, pasi idet dhe bashkpunimet nga e kaluara kan ndikuar q t vij deri t ky bashkim.

Pr m shum, pritet t ndizen edhe spekulime tjera mbi jetn private t Tuns dhe Ledrit. Tuna n nj intervist nj dit m par sqaroi arsyet e ndarjes nga Rilind Reka dhe pasi qndroi s bashku me ish-t dashurin e saj, Ledri Vuln n Antalia, tani ky bashkim i Tuns me Baba Stars, ku bn pjes dhe Ledri mund t duket mjaft i dyshimt.

Sidoqoft, bosi i labelit Baba Stars, Geti, ka mohuar kto spekulime duke shkruar n profilin e tij n Facebook: Hoho, hajde gazetat hajde me kon po bj bashkpunim fill me ata hi n Baba Stars aa...asnjher Baba Stars mbetet e njjta ska femra njher pr njher. Respekt.

Nuk dihet vrtetsia e ksaj deklarate, mirpo nj gj sht e sigurt Dafina Zeqiri n albumin e ri pritet ta ket nj bashkpunim me Baba Stars, apo m mir thn me GhettoGeasyn (Getin).

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi