Hidhet me ski nga 180 metra lartsi

Shko posht

Super Hidhet me ski nga 180 metra lartsi

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 10, 2011 3:08 pmParis - Tomas Bergelmam, nj i pasionuar pas sporteve ekstreme, vendosi t hidhej me ski nga nj faqe mali me dbor n nj nga aventurat e tij t fundit t ktij lloji para se ti prkushtohet familjes.

Fatmirsisht pr bashkshorten dhe djalin e tij t vogl, 35-vjeari arriti t hidhej nga 182 metra lartsi pa psuar asnj grvishtje, transmeton TCH.

Kam pasur aventura t tilla n Norvegji, Slloveni apo Kanada. Tani zgjodha malin Chamonix n Franc. Jam strvitur 5 muaj pr t br kt hedhje, shprehet suedezi.

Bergelmam u shoqrua n kt aventur nga nj shoku i tij fotograf.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi