Elvana, kngtarja m seksi ndr shqiptaret

Shko posht

Super Elvana, kngtarja m seksi ndr shqiptaret

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 6:42 amKa pasur nj klasifikim s fundmi pr sa i takon personazheve VIP, femra t skens shqiptare, por edhe t asaj kosovare. Gjithka sht zhvilluar n internet, aty ku t gjith fansat bhen bashk n profilin e tyre t preferuar pr VIP-at n Facebook dhe ndjekin hap pas hapi zhvillimet m t fundit rreth tyre.

N baz t votave dhe preferencave t shum e shum fansave, sht arritur n prfundimin e nj renditje e cila servon emrat e 15 femrave m t bukura dhe seksi t skens. Bluetooth e ka publikuar listn nga vendi i par deri te ai i fundit: Elvana Gjata, Genta Ismajli, Dafina Zeqiri, Leonora Jakupi, Altuna Sejdi, Zajmina Vasjari, Argjentina Ramosaj, Nora Istrefi, Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Dafina Rexhepi, Anxhelina Hadrxhonaj, iljeta Xhilaga, Zanfina Ismajli dhe Vesa Luma.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi