Rikthim triumfal i Britney Spears

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rikthim triumfal i Britney Spears

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 8:07 am
Nė anketėn e revistės muzikore “Bilboard”, kėngėtarja Britney Spears ka fituar nė diusa kategori – albumi mė i dashur, kėnga mė e mirė, kripi mė i mirė dhe turneu koncertal mė i mirė.

Albumi i ri i Spears “Femme Fatale” ėshtė shpallur pėr albumin mė tė mirė, kurse kėnga “Hold It Against Me” e fitoi titullin e kėngės “sė dashur” nė listėn “HOT 100” tė revistės “Bilboard”. Videoklipi pėr kėngėn “I Wanna Go” u shpall mė i miri, kurse turneu “Femme Fatale” u shpall turneu mė i mirė i vitit.

Britney Spears kėsaj here mbeti vetėm pa titullin “Rikthimi mė i suksesshėm nė skenė”, pasi nė kėtė kategori fitoi Jennifer Lopez, derisa nė kategorinė “Mė sė miri e veshur”, nė daēi besoni ose jo, e fitoi Lady Gaga._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi