Pas tre djemve, vjen vajza Beckham

Shko posht

Super Pas tre djemve, vjen vajza Beckham

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 8:08 amIsh-kngtarja Victoria Beckham, gruaja e yllit t futbollit, David Beckham, ka linduir sot nj vajz t shndosh, njoftoi zdhnsi i iftit Becham, Simon Oliveira.

Si njofton agjencia amerikane e lajmeve AP, Victoria Beckham ka lindur n nj spital t Los Angelesit.

ifti, q sht i martuar nga viti 1999, deri sot ka pasur tre djem, m i vjetri 11 dhe m i vogli 5-vjear.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi