Gara 100-metrshe me taka t larta

Shko posht

Super Gara 100-metrshe me taka t larta

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 8:13 am
N rrugt e Mosks do vit zhvillohet nj gar e pazakonshme, n t ciln grat e vajzat provojn forcat me taka t gjata.

Para nj turme t madhe, ruset edhe kt vit vrapuan pr titullin e gruas m t shpejt. Gara ishte 100 metra e gjat, dhe shpesh pati edhe rnie t rastit. Fatmirsisht kt vit nuk pati t lnduar, transmetojn mediet kroate.

Gjra m e vshtir sht t qndrosh dhe t ruash ekuilibrin derisa vrapon, dhe pastaj t mos rrzohesh e t thyesh kmbn. Kjo sht shum, shum e vshtir, tha njra nga garueset.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi