Adelina pėr verėn nė ulqin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Adelina pėr verėn nė ulqin

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 8:38 amStina e verės ėshtė ajo e koncerteve pėr kėngėtarėt tanė. Seks bomba, Adelina Ismajli vitet e fundit e ka zhvilluar karrierėn e saj mė sė shumti nė Zvicėr.
Pa lėnė pas koncerte tė ndryshme, qė ka pasur edhe nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Vera qė ka mbėrritur do ta sjellė atė nė Malin e Zi dhe pikėrisht nė qytetin e populluar me shqiptarė, Ulqin. Pėr t’i paraprirė kėtij sezoni, ajo ka publikuar jo vetėm datat e koncertit, por edhe kėto foto tė reja qė e shfaqin mjaft seksi, raporton portali Qendra.
Nė njėrėn prej tyre ajo shfaqet e zhytur nė pishinė me njė kapele nė kokė, ndėrsa sheh larg, ndėrsa tjetra e hipur mbi barkė. Kjo mėnyrė promovimi nuk ėshtė e re nga ana e artistes sė guximshme, pasi ajo ēdo prag vere ka vepruar kėsisoj, duke ofruar foto tė nxehta dhe poza joshėse.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi