Kejti Jashari miss i Shqipris

Shko posht

Super Kejti Jashari miss i Shqipris

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 9:44 am
Kejti Jashari sht zgjedhur mbrm vajza m e bukur e Shqipris. Manifestimi u mbajt n Kalan e Krujs, njoftojn agjencit.

Kejti Jashari dukej e emocionuar, por shum e lumtur kur u shpall m bukuroshja n prmasa kombtare.

Manifestimi przgjedhjes u zhvillua mbrm n Kalan e Krujs, 35 kilometra larg nga kryeqyteti shqiptar, Tirana.

Kejti Jashari sht nxns dhe ka vetm 17 vjet.

Ajo do t prfaqsoj vendin n zgjedhjen e bukuroshes botrore, q do t mbahet n Londr, m 6 nntor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi